Prodáváme a servisujeme značku

Team firmy tvoří odborníci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti mycích linek pro automobily. Nabízíme profesionalitu, zkušenosti a kvalitní výrobky značky ISTOBAL. S mycími systémy ISTOBAL se můžete setkat na čerpacích stanicích nadnárodních petrolejářských společností, tuzemských společností a v neposlední řadě u privátních zákazníků (MOL, OMV, BENZINA, RoBiN OIL, KM-PRONA, TANK ONO atd.). Za velký úspěch považujeme vítězství v tendru na výhradního dodavatele mycích systémů ISTOBAL pro společnost OMV na léta 2011 -2013. Vysoké nasazení a profesionalita skloubená s dlouholetými zkušenostmi a kvalitními výrobky značky ISTOBAL jsou zárukou úspěchu současných i budoucích záikazníků.

S mycími systémy ISTOBAL se můžete setkat na čerpacích stanicích nadnárodních petrolejářských společností, tuzemských společností a v neposlední řadě u privátních zákazníků (MOL, OMV, BENZINA, RoBiN OIL, KM-PRONA, TANK ONO atd.).

Za velký úspěch považujeme vítězství v tendru na výhradního dodavatele mycích systémů ISTOBAL pro společnost OMV na léta 2011 -2013.

Vysoké nasazení a profesionalita skloubená s dlouholetými zkušenostmi a kvalitními výrobky značky ISTOBAL jsou zárukou úspěchu současných i budoucích zákazníků.
Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím